Repertoar

Mart

1. III
Petak
REVIZOR
Nikolaj Vasiljevič Gogolj | Režija Veljko Mićunović
Velika scena u
20.00
kupi ulaznicu
4. III
Ponedjeljak
ČEKAJUĆI GODOA
Semjuel Beket | Režija Diego de Brea
Velika scena u
20.00
kupi ulaznicu
5. III
Utorak
GOSTOVANJE
SIN
Mirjana Medojević| Režija Mirko Radonjić
Kraljevsko pozorište Zetski dom – Cetinje
Velika scena u
20.00
kupi ulaznicu
6. III
Srijeda
SAMOUBICA
Nikolaj Erdman  | Režija Veljko Mićunović
Velika scena u 20.00 OTKAZANA PREDSTAVA
8. III
Petak
ŽENIDBA
Nikolaj Vasiljevič Gogolj | Režija i adaptacija Egon Savin
Koprodukcija CNP-a i Kraljevskog pozorišta Zetski dom-Cetinje
Velika scena u 20.00 OTKAZANA PREDSTAVA
9. III
Subota
 ŠĆERI MOJA
Maja Todorović | Režija i adaptacija Ana Vukotić
Velika scena u 20.00 OTKAZANA PREDSTAVA
12. III
Utorak
ISTI
Sara Đurović | Režija Damjan Čitkušev
Velika scena u 20.00 kupi ulaznicu
13. III
Srijeda
OTVOREN KRAJ
Jovana Bojović | Režija Petar Pejaković
Velika scena u 20.00 kupi ulaznicu
14. III
Četvrtak
DANZEN
Bertolt Breht | Adaptacija i režija Damjan Pejović
Festival Internacionalnog Alternativnog Teatra (FIAT), Podgorica
Velika scena u 20.00 kupi ulaznicu
15. III
Petak
KONCERT klavirskog dua Muratagić
U saradnji sa Centrom za očuvanje i razvoj kulture manjina Crne Gore
Ulaz slobodan
Velika scena u 20.00  
16. III
Subota
Koncert izvorne hougaku muzike i buyo plesa
KABUKI  
U saradnji sa Saishoukai fondacijom iz Tokija i Počasnim konzulatom Crne Gore u Japanu
Ulaz slobodan
Velika scena u 20.00  
18. III
Ponedjeljak
 ŠĆERI MOJA
Maja Todorović | Režija i adaptacija Ana Vukotić
Velika scena u 20.00 kupi ulaznicu
19. III
Utorak
URNEBESNA TRAGEDIJA
Dušan Kovačević  | Režija Veljko Mićunović
Velika scena u 20.00 OTKAZANA PREDSTAVA
20. III
Srijeda
Svečano otvaranje manifestacije “Frankofonija 2019
Koncert Clazz kvinteta
U saradnji sa Francuskim institutom Crne Gore
Ulaz slobodan
Velika scena u 20.00  
21. III
Četvrtak
Cinema studio-filmski program
COLD WAR
Režija Pavel Pavlikovski (Poljska)
Scena studio u 20.30 kupi ulaznicu
22. III
Petak
Cinema studio-filmski program
COLD WAR
Režija Pavel Pavlikovski (Poljska)
Scena studio u 20.30 kupi ulaznicu
23. III
Subota
BURE BARUTA
Dejan Dukovski  | Režija Dejan Projkovski
Velika scena u 20.00 kupi ulaznicu
25. III
Ponedjeljak
BURE BARUTA
Dejan Dukovski  | Režija Dejan Projkovski
Velika scena u 20.00 kupi ulaznicu
27. III
Srijeda
SVJETSKI DAN POZORIŠTA
ČEKAJUĆI GODOA
Semjuel Beket | Režija Diego de Brea
Velika scena u 20.00 kupi ulaznicu
28. III
Četvrtak
CNP gostuje na Cetinju
ČEKAJUĆI GODOA
Semjuel Beket | Režija Diego de Brea
Kraljevsko pozorište Zetski dom u 20.00  
28. III
Četvrtak
Cinema studio-filmski program
HAPPY AS LAZZARO
Režija Alice Rohrwacher (Italija)
Scena studio u 20.30 kupi ulaznicu
29. III
Petak
KONCERT
CRNOGORSKI SIMFONIJSKI ORKESTAR
Velika scena u 20.00 kupi ulaznicu
30. III
Subota
GORSKI VIJENAC
Petar II Petrović Njegoš | Režija Diego de Brea
Velika scena u 20.00 kupi ulaznicu


Biletarnica:

tel: 00382 (0) 78 111 075

Radno vrijeme biletarnice od 9h, nedjeljom od 10h do početka predstave.